Prvi pomoćni sudija: Rafael FOLTYN (GER)

grbpartizan Partizan: Živković Živko, Vulićević, Balažic, Ćirković, Petrović Nemanja, Jevtović, Brašanac, Babović, Ninković, Aboubakar, Božinov.
Klupa: Kljajić, Bogosavac, Ostojić, Živković Andrija, Lukić, Ilić, Šaponjić.

800px-FC_Dila_Gori_(Logo) Dila Gori: 12 Shevchenko, 2 Khurtsilava, 16 Kvirkvelia, 3 Popava, 5 Falavandišvili, 7 Razmagze, 8 Huridze, 49 Kvakhadze, 77 Gvalia, 88 Navalovski, 99 Matsvladze.
Klupa: 30 Mujrishvili, 13 Bagaev, 15 Modebadze, 19 Eristavi, 20 Dzaria, 21 Gongadze, 90 Kvirkvia.
Trener: Ucha Sosiashvili

tmt_fkp-dgr_14.7.2015_01_21367

Dobro došli na stadion Partizan!

Pred početak meča, Veljku Paunoviću je predata zlatna plaketa kluba za osvojeno svetsko prventvo U-20 na Novom Zelandu, uz ovacije iz gledališta. Plaketu mu je predao generalni direktor Partizana Miloš Vazura.

tmt_fkp-dgr_14.7.2015_01_21368

1
Dila Gori
0
1'
Meč je počeo, prvi sa centra su krenuli igrači Partizana
5'
vulićević izvanredno centrira sa desne strane, skače Brašanac i glavom sa peterca šutira pored gola
7'
Žuti kartona za Papavu posle grubog starta na Brašancu
10'
Panika u 16 metara gostiju posle 2 centaršuta petrovića i Vulićevića, na kraju izbijena lopta
11'
Posle kornera babovića udara odbijenu loptu sa 16 metara preko gola
13'
Vulićević izbacuje dugom lopiom Abua, ovaj beži i iznuđuje korner
17'
Ninković nabacuje iz prekida, golman jedva izbija u aut
22'
Faul nad Vulićevićem prekid izveo Babović, lopta izbijena u polje
25'
Partizan od početka meča dominira, igra se pred golom Dila Gorija, gosti pokušavaju iz retkih kontri i polukontri
29'
Brašanac duplim pasom ostavlja Petrovićasamog po levoj strani, ovaj ulazi do peterca i upućuje šut paralelno sa linijom, lopta odbijena na 16 metara do ninkovića, koji šutira topovski, golman brani
33'
bomba Ninkovića sa 18 metara po sredini gola, golman jedva boksuje u krner
33'
Korner ninkovića, Brašanac na prvoj igra glavom i lopta prolazi tik pored gola
34'
Gvalia upućuje prvi šut iznad gola Partizana sa 25 metara
37'
korner Ninkovića, velika gužva oko peterca, nekoliko pokušaja balažica, ali lopta od gužve jednostavno nema gde da prođe
40'
Udarac Božinova sa 18 metara levicom, pored gola
45'
Kraj i poluvremena
46'
Počelo je II poluvreme
50'
Gosti u drugo poluvreme ušli malo otvorenije
54'
nova bomba Ninkovića iskosa sa 18 metara golman ispušta loptu, ali nema nikog da je ćušne u gol
56'
Brašanac i Ninković prave dar mar u 16 metara, lai nikako da se uđe u priliku za gol
58'
Martsvladze dobija žuti karton
60'
Ulazi Živković Andrija, izlazi Abubakar
61'
Bršanac pogađa prečku sa gornje strane, pošto je pokušao lobom da savlada golmana
64'
Ninkoivć iz prekida, Brašanac glavom šutira sa peterca, golman čudesno brani
65'
Žuti karton za Falavandšvilija
67'
Gosti posle kraćeg izlaska, ponovo u klasičnom bunkeru
70'
dupli pasovi u nekoliko razmena i na kraju babović desnom, golman brani
72'
Izlazi Ninković, ulazi Ilić
76'
ilić šutira sa 16 metara, ali mek udarac
77'
Izlazi Božinov, ulazi Šaponjić
79'
Živković izvodi korner, Balažic glavom u padu preko gola
82'
Falavandišvili dobija drugi žuti i samim tim crveni, a slobodnjak za Partizanasa 18 metara
83'
Izlazi Martsvaladze, ulazi Dzaria
83'
GGGoooolllll - 1:0 strelac babović iz slobodnjaka
86'
velika gužva posle stalnih napada, babović u padu šutira, neko je izbija sa peterca i ond a izležavanje
90'
Izlazi Iluride, ulazi Gongadze
90'
Igraće se još 5 minuta, a sudija je sada svirao indirekt na 5 metara od gola jer je golman dvaput hvataoloptu rukom
90'
90+2' Ilić krakto do jevtovića, šuta golman odbija, Brašanac pokušava da je ugura u gol, ali ponovo golman brani
90'
90+3' žuti karton Kvakhadze
90'
90+5' Kraj utakmice

Fotografije

Fotografije će biti postavljene početkom drugog poluvremena. Hvala na strpljenju.