Klupa: Lukač, Ćirković, Petrović Nemanja, Ninković, Grbić, Marković, Kojić.

Meč je počeo, prvi sa centra su krenuli igrači Partizana u sivim dresovima
2'
Prva kontra Partizana, ali je na kraju Šaponjić bio u ofsajdu u izglednoj prilici
5'
Prva velika šansa za Vojvodinu. Posle duplog psa sa Gaćinovićem, sam pred Živkovića je bio Ivanić i šutirao, Žile pono spašava gol
6'
Još jedna frka pred golom Žileta, ali je on ponovo maestralno intervenisao
8'
Vojvodina krenula agresivno u meč, izašla je visoko i pravi velike probleme odbrani Partizana, posebno Ivanić i Gaćinović
14'
Domaćini imaju mnogo veći posed lopte
17'
Faul sa leđa na Iliću, nema kartona
17'
Dobar prekid i nabacivanje Drinčića sa 40 metara, ali je Šaponjić promašio loptu na 5 metara, a na kraju je Živković bio u ofsajdu
20'
Drinčić iz slobodnjaka s 40 metara golman brani
21'
Nova drama pred golom Partizana, na kraju je sa 5 metara ostao sam Luković i šutnuo ka praznom golu, a Volkov izniče iz zemlje i spašava čist gol
24'
Nova opasna prilika za Vojvodinu, čista kontra sam Ćurko šutira za malo preko gola
25'
Prva opasna prilika za Partizan, Bandalovski je pronašao Babovića, a ovaj je sa ivice 16 metara šutirao, a golman efektno brani ispod prečke
27'
Babović fenomenalno izbacuje Šaponjića, koji kreće sam ka golu i onda iz 16 metara šutira preko gola iz odlične prilike
29'
Prekid sa ivice kaznenog prostora, opasna lopta na peterac, Ćurko kreše loptu koja prolazi tik pored stative
33'
Kontra Partizana, Živkoivć izbacuje Šaponjića, koji je opet sam, ali je zavrnuo loptu na peterac i lopta u korneru. Šteta...
35'
Lukoviću žuti karton
37'
Goooollll - 0:1 strelac Volkov posle idealnog prekida Drinčića sa 40 metara. Vova je skočio i glavom unazad pogodio sam ćošak gola
44'
Prekid za Vojvodinu sa 40 metara, ubačena lopta ali ide preko gola
45'
Igraće se još 1 minut
45'
45+1' Kraj I poluvremena
46'
Počelo je II poluvreme
46'
Izašao Balažic, ušao Ćirković
54'
Vojvodina i dalje agilnija, igra je ipak malo mirnija
59'
Gužva u 16 metara Vojvodine Šaponjić šutira lopta nekog udara u ruku isprečava je da uđe u gol...Nema penala...
64'
Izlazi ilić Saša, ulazi Ninković
64'
Izlazi Luković ulazi Asani
68'
Velika i bespoštedna bitka se vodi na terenu
71'
0:2 strelac Volkov posle kornera Živkovića, Ćirković je sa druge stative skočio i glavom šutirao, golman kratko odbija, a iz gužve je Volkov gurnuo loptu u gol
74'
Izlazi Šaponjić ulazi grbić,
74'
Izlazi Gaćinović, ulazi Stojanović
78'
Živković u kontri ulazi u 16 šutira golman brani
80'
Ivanić kao duh sam na 6 metara šutira preko gola
84'
Izlazi Pekarić, ulazi Novaković
90'
0:3 strelac Ninković. Lepa akcija po levoj strani, Grbić je ćušnuo loptu ka Baboviću, koji zavrće ka Ninkoviću, a ovaj levom nogom smešt aiz prve u gol
90'
0:4 strelac Brašanac. Živković je sve sam uradio, probio po desnoj strani, vratio povratnu, a na petercu je natrčao Brašanac i zakucao loptu u gol
90'
Igraće se još 2 minuta nadoknade
90'
90+2' Kraj utakmice

Fotografije

Fotografije će biti postavljene početkom drugog poluvremena. Hvala na strpljenju.